Liczby trzycyfrowe karty pracy chomikuj

Pobierz

Nie oznaczamy jednak kart przynależnością do określonych klas - głównie dlatego, że programy szkolne dość często się .Klasa 2 Matematyka Liczby trzycyfrowe.. Przeczytaj podane liczby: 803, 46, 2356, 9, 102, 13456, 243, 67, 2005 Zadanie 2.. Karty pracy z odczytywaniem wskazań termometru znajdują się poniżej.. Z tego powodu nasz system zapisywania liczb nazywamy dziesiątkowym.. Dodawanie i odejmowanie liczb trzycyfrowych 2b Połącz w pary.. Strona do swojego funkcjonowania wykorzystuje .Możemy zatem powiedzieć, że dziesięć jednostek rzędu niższego tworzy jedną jednostkę rzędu następującego po nim.. wg Urszulagiers.. Klasa 2 Klasa 3 Matematyka.. Plik liczby trzycyfrowe.doc na koncie użytkownika ewamagdalena • folder matematyczne różności • Data dodania: 20 sie 2009Plik liczby trzycyfrowe ćwiczenia.bmp na koncie użytkownika AlicjaHej • folder liczby naturalne • Data dodania: 6 sty 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.klasa III • KARTY PRACY • pliki użytkownika rewa10 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • karty pracy matematyka.doc.. Klasa 3 Matematyka.. Mnożenie ,dzielenie ,dodawanie , odejmowanie liczb trzycyfrowych Losowe karty.. Oprócz tego na stronie znajdują się zagadki, ciekawostki, quizy oraz recenzje najlepszych gier planszowych..

liczby Koło fortuny.

Połącz w pary zgodnie z przykładem: 235 dziewięćdziesiąt trzy 1 002 dwieście pięćdziesiąt siedem 93 dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć 62 304 dziewiętnaście 257 sześćdziesiąt dwa tysiące trzysta czteryKarty pracy - Poziom 3 (liczba kart: 210) W tej sekcji znajdziesz karty pracy na dość wysokim poziomie trudności, nazwanym przez nas poziomem 3.. Klasa: 2,3 Opis: Rozpoznajemy rodzaj rzeczownika.. Uczy liczebników w zakresie od 0 do 9 oraz oswaja dzieci z funkcją telefonu.. Porównywanie wyników (dodawanie i odejmowanie do 100) Znajdź składnik lub odjemnik (do 100) Liczenie pieniędzy.. Odejmowanie w zakresie 100.. Ćwiczenie nr 3 do wiersza J. Tuwima "Słowocowe hybrydy".. Klasa: 2,3 Opis: Ćwiczymy zapis słowny liczb, rozróżniamy setki, dziesiątki i jedności.Rozpoczynamy publikację kart pracy, jako pomoc naukową dla rodziców i nauczycieli w nauczaniu matematyki.. Dodawanie i odejmownie liczb trzycyfrowych Test.. wg Beata504.Dodawanie w zakresie 100 - wstaw brakującą liczbę.. ZADANIA LEKCJI: 1.Zapoznanie uczniów z dziesiątkowym systemem pozycyjnym.. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 - dopasuj wynik..

Karta pracy 9 - Liczba pojedyncza i mnoga.

wykonujemy działania (mnożenie i dodawanie do 300), wykreślając w polach.Konspekt lekcji matematyki w klasie IV.. dodawanie i odejmowanie liczb trzycyfrowych bez przekroczenia Test.. Klasa 3 Matematyka.. Klasa: 2,3 Opis: Rzeczowniki, czasowniki i przymiotniki w l.poj.. 2.Nauka określania znaczenia cyfry w zależności od jej miejsca w zapisie liczby.. Można przyjąć w przybliżeniu, że są to karty pracy dla klasy 3. przedszkolaki Matematyka.. Zegar z kukułką.Klasa 2 Matematyka.. TEMAT: Dziesiątkowy układ pozycyjny.. wg Mlodozeniec.Znaki matematyczne: mniejszy, większy.. TelefonGra edukacyjna Telefon polega na powtórzeniu podanego ciągu cyfr na klawiaturze telefonu.. Odejmowanie w zakresie 100 - wstaw brakującą liczbę.. Dziesiątkowy pozycyjny system zapisywania liczb jest obecnie na świecie podstawowym systemem używanym niemal we wszystkich krajach.Dla uczniów, którzy właśnie przerabiają tę tematykę przygotowaliśmy kilka bezpłatnych arkuszy do wydruku z narysowanymi termometrami.. Zadanie 1.. Ćwiczenie przygotowujące do nauki pisania cyferek i liczenia.. Czekamy też na Państwa uwagi do kolejnych materiałów, których mamy nadzieję będzie przybywać z biegiem czasu.Miniatury, które są zmniejszonymi obrazami kart pracy, mają na celu jedynie wskazać jaka strona znajduje się pod linkiem do strony Internetowej z kartą pracy..

Karta pracy 10 - Liczby dwu- i trzycyfrowe.

połącz liczby 1-100: połącz liczby 1-30: matematyka w życiu codziennym: matematyka(1) matematyka(2) mnożenie do 100: mnożenie do 25: mnożenie i dzielenie :Plik liczby trzycyfrowe.bmp na koncie użytkownika renus6 • folder liczby naturalne • Data dodania: 21 lis 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.KARTA PRACY NR 58 IMIĘ: …………………….. Zapiszcie w tabeli swoje imiona i ułożone przez was największe liczby trzycyfrowe po rzutach trzema kostkami.. Liczby wielocyfrowe Połącz w pary.. 4.Kształtowanie spostrzegawczości i .Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.. Koty na płocie.. Dodawanie liczb trzycyfrowych bez przekraczania progu dziesiątkowego Połącz w pary.. Aby wydrukować pożądaną kartę pracy kliknij na link miniatury, a na docelowej stronie, która się otworzy kliknij ikonę drukarki lub polecenie "Print".KARTA PRACY NR 1.. 3.Nauka zapisywania liczby w dziesiątkowym systemie pozycyjnym.. Karty te będziemy publikować do użytku własnego bez żadnych opłat..

Porównajcie liczby za pomocą znaków: <, >, =.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt