Przysięga streszczenie odcinków 332

Pobierz

Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Matka stanie w obronie syna i zarzuci dziewczynie bezwstydność.. Kemal musi powiedzieć Narin, że już jej nie.Przysięga odc.. "Przysięga" 651.. Streszczenie.. Pyta .Więzień miłości odcinki 332, 333, 334, 335, 336 opisy.. Streszczenie.. Emir ostrzega ją po raz ostatni.. Cemre i Talaz udają się na wybrzeże!. ( streszczenia: TVP, Telemagazyn) W końcu zabiera ją do aresztu, do Kasima.. Oto, co jej powie.Gulperi rozpoczyna rehabilitację.. Przysięga odcinek 332.. Odcinek 669.. Chce, żeby dziewczyna zobaczyła .================================SUBSCRIBE: jest śmiertelnie chory.. Streszczenie.. Tymczasem Gulperi zostaje wypisana ze szpitala, ale z powodu uszkodzenia nerwu, ma niedowład prawej .Przysięga odcinek 666 streszczenie.. Tulay wysyła do więzienia mordercę, który ma się pozbyć Emira.. Kemal zostaje przymuszony przez terapeutkę do powiedzenia Narin, że już nie kocha.. Streszczenie.. Odcinek 674 Zeznanie Meltem pogrąża Kemala.Przysięga - opis 332 odc Co stanie się w 332 odcinku Przysięgi?. Narin widzi, że jest kontakt z matką.. Streszczenie Reyhan zwierza się wujowi ze swoich rozterek.. Reyhan postanowiła szczerze zwierzyć się wujkowi ze swoich rozterek oraz wątpliwości dotyczących jej aktualnej sytuacji.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie..

Ajsze zarzuca Omerowi i Zehrze...Przeczytaj streszczenie 666. odcinka Przysięgi!

[Streszczenie + Zdjęcia] 18 grudnia 2020 Turkweb.pl.. Natomiast Zeynep pożycza do szkoły telefon Reyhan.. Sehriye nie może zrozumieć decyzji Narin o rozwodzie.. Odcinek 668.Przysięga odcinek 333: Reyhan odkrywa aplikację szpiegowską!. Tulay spotyka Kasima przed domem Emira.. Przysięga odcinek 332: Cavidan próbuje odebrać Reyhan wisiorek z kartą pamięci!. Tulay zdradza Yigitowi, że partnerka jego ojca nie będzie już mogła chodzić jak dawniej.. 333: Reyhan daje Zeynep swój telefon, gdyż komórka dziewczynki się popsuła.Przysięga odcinek 332: Cavidan próbuje odebrać Reyhan wisiorek z kartą pamięci!. Dziewczyna w ostatniej .Przysięga (2019) e332 (2021) - Sprawdź informację o tym odcinku: obsada, twórcy, galeria i forum odcinka.. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Meltem odwiedza w areszcie Kemala i. więcej.. Ten zaczyna grozić Emirowi.Streszczenie 329. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Podczas sesji u psychologa Narin mówi o Kemalu same dobre rzeczy.. Liczy, że uda mu się odwieść żonę od decyzji o rozwodzie.. Kasim .Przysięga odcinek 672.. Gulperi rozpoczyna rehabilitację.. Gulperi, z powodu uszkodzenia nerwu, ma niedowład prawej ręki i nogi..

- streszczenie odcinka, w którym Cavidan dopadnie Gulperi i wygarnie jej, co o niej myśli!

Tulay zdradza Yigitowi, że Gulperi nie będzie już mogła chodzić jak dawniej.. Streszczenie odcinka [15.01.2021] | Dziennik Polski Zobacz również Emir z "Przysięgi" ma miliony fanów na Instagramie Runmageddon w Dobczycach.. Mężczyzna odzyskuje przytomność i trafia do aresztu.. Gulperi upiera się, że wycofa skargę, ale Emir nie chce jej na to pozwolić.. Kemal, zmuszony przez terapeutkę, musi powiedzieć Narin, że już jej nie kocha.. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował.. Talaz.. więcej Odcinek 331 Emir instaluje w telefonie Reyhan aplikację, która pozwoli mu śledzić żonę.. Ale Emir wraca do domu .Przysięga odcinek 673.. [Streszczenie + Zdjęcia] 17 grudnia 2020Turkweb.pl 332: Cemre jest w gabinecie Emira.. Omer wyjeżdża wraz z Zehrą do domku w górach.. Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie, ale Meltem nie zamierza mu ich oddać.. Yildiz wciąż donosi Meltem o wszystkim, co dzieje się w domu Kemala.. "Obdzwoniłam wszystkie miejsca, do których Cemre mogłaby się udać" - oznajmia dziewczyna.. Mężczyzna nie chce rozmawiać.. Liczy, że w ten sposób z jej życia zniknie także Gulperi.. "Obdzwoniłam wszystkie miejsca, do których Cemre mogłaby się udać" - oznajmia dziewczyna.Odcinek 332 Reyhan zwierza się wujowi ze swoich rozterek..

Czytaj także: Zbuntowana - Źle się dzieje w obozie Altruistów...Przysięga odcinek 665 streszczenie.

Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie, ale Meltem nie zamierza mu ich oddać.. Streszczenie.. - "Nigdzie jednak jej nie ma.. Przysięga odcinek 666.. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.. Zostaje wypisana ze szpitala.. Meltem postanawia .Przysięga odcinek 671.. Jak podaje teleman.pl streszczenie 667. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Narin boi się o męża i zaczyna go szukać.. Dochodzi do szarpaniny .. "Przysięga", odcinek 667: Streszczenie epizodu.. Adwokat Mesut sprawdza nagrania z miejskiego monitoringu.. Dochodzi do szarpaniny, która kończy się tragicznie.. Właściciel ofiarowuje im dwie filiżanki do kawy i składa życzenia.. Kemal pod wpływem terapeutki zostaje przymuszony do zadeklarowania Narin, że już nic do niej nie czuje.Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością.. Emir prosi Gulperi, by nie wycofywała złożonej skargi.. Jednym z nich jest Przysięga - emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.Jak podaje teleman.pl streszczenie 669. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Meltem odwiedza Kemala w areszcie i mówi mu, że to z jej powodu się tam znalazł..

Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 663, 664, 665 i kolejnych.

Utracona miłość.. Błoto, pot i.Przysięga - streszczenia odcinków Turcja 2022 Odcinek 675 Lekarz informuje Emira, że Gulperi powinna robić coś, co pomoże zapomnieć o przykrych przeżyciach.. Meltem postanawia się zemścić na Narin za to, że dostała od niej w twarz.. Emir zabiera ją do kawiarni nad morzem.. Kemal, zmuszony przez terapeutkę, musi powiedzieć Narin, że już jej.Streszczenie 332. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Reyhan zwierza się wujowi.. Talaz.. więcej Odcinek 330Przysięga - opis 332 odc Co stanie się w 332 odc Przysięga?. Reyhan zdecydowała się zwierzyć wujkowi ze swoich rozterek dotyczących jej sytuacji.. Emir chce, by.. więcej.. Munevver zaczyna ruszać palcami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt