Testy z książki opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa

Pobierz

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKlasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. 2012-02-25 18:50:14; Macie może streszczenie książki " Opowieści Z Narni Lew Czarownica I stara szafa"?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Opowieści z Narnii.. Rozwiąż test!TEST Z ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" szczegółowy.. Lew, czarownica i stara szafa".Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Czy przejdziesz trudny quiz z "Opowieści z Narni.. Lew, czarownica i stara szafa".. b) tuż przed wybuchem II wojny światowej.. Lew,czarownica i stara szafa"?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.C.S.. a) Zuzanna b) Edmund c) Piotr 4) Gdzie dzieci były na obiedzie w Narnii?. Opowieśći z Narni Lew Czarownica i Stara Szafa Test.. Lew, czarownica i stara szafa".. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. 2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Łucja i Zuzanna.. Na pewno Naj 2010-05-09 00:20:42 .Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa..

Klasa 4.Kto napisał książke "Opowieści z Narni lew, czarownica i stara szafa "?

Wkrótce potem dotarli do prawie pustego pokoju, w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Zostali wygnani z Narni.. Lew, czarownica i stara szafa".. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Czarownica, lew i stara szafa" Krzyżówka.. 69% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Czy uważnie przeczytałeś ,, Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa`` Krzyżówka.. Przez wiele lat szukali wyjścia, aż w końcu im się udało.. Lew, Czarownica i stara szafa' Test.Pobierz plik sprawdzian_z_lektury_lew_czarownica_i_stara_szafa_klasa_4 już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. 5.77% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 76% Recenzja Opowieści z Narnii; 78% Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 79% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Legenda o świętym Aleksym.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam..

2009-05-31 22:13:38 ,, Opowieści z Narnii '' Lew , Czarownica i stara szafa .

c) po zakończeniu II wojny światowej.. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. Lew, Czarownica i Stara Szafa"Latarnik test z treści.. Wrócili tam po swojej śmierci w Narnii.Odpowiedz na kilka pytań i dowiedz się w jakim stopniu Twoje życie.Opowieści z Narnii.. d) w bliżej nieokreślonym czasie.. a) Pół .Lew, Czarownica i stara szafa - Test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Lew,czarownica i stara szafa"?. Opowieści z Narnii.. Przechodząc przez magiczny wodospad.. Średnia ocena.. Dlaczego Piotr uzyskał pseudonim >pogromca eilków < ?. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaKlasa 5 Polski.. olbrzymia płyta z szarego kamienia wsparta na czterech głazach.. Rozpocznij test.Opowieści z Narnii - Lew, stara szafa i czarownica.. synem władcy Zza-morza.. 1) Zaznacz osoby, które występowały w tekscie a) Łucja b) Zuzanna c) Robert d) Piotr e) Kasia f) Edmund 2) Kim był Aslan?. Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni.. Lew, czarownica i stara szafa - KLASA 5 - Test.. W jakim mieście mieszkały?. 2) W przedstawionych wydarzeniach bierze udział czworo dzieci: a) Piotr, Łucja, Edmund, Zenobia.niektóre z nich były z pewnością większe od Biblii w kościele..

Opowieści z Narni lew,czarownica i stara szafa Połącz w pary.

Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Sprawdź swoją znajomość książki "Opowieści z Narnii.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. 2012-03-19 19:44:40do pałacu Czarownicy.. lew, wilki, niedźwiedzie, lisy, dzikie koty, centaur.. 1) Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się: a) podczas II wojny światowej.. Rozwiąż quiz!C.. Nie było tu nic więcej, jeśli nie liczyć stojącej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkła.Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Poprosili Aslana, aby pomógł im wrócić.. Lew, Czarownica i stara szafa".. a) lwem b) człowiekiem c) tygrysem d) pół człowiekiem pół lwem e) pół człowiekiem pół tygrysem 3) Kim był pan Tumnus?. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków..

Lew, czarownica i stara szafa.

wg Wnosek.. Sprawdź, ile pamiętasz!. 2010-01-02 15:31:43 " Opowieści z narni lew czarownica i stara szafa" 2011-03-16 12:02:01 " Lew, czarownica i stara szafa" ?. a year ago.Zadacie mi jakieś pytania z książki " Opowieści z Narnii lew, czarownica i stara szafa?. Lew, Czarownica i stara szafa Test.. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.Lew, Czarownica i stara szafa" Quiz - Quizizz.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Czarownica nożem.. a) Edmund b) Łucja 3) Kto się wyśmiewał z Łucji?. Pobrań.. a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się nazywało pierwsze dziecko które weszło do szafy?. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Dmuchnięciem.. "Opowieści z Narnii.. Tagi dla tego testu: humorekCzy przejdziesz trudny quiz z "Opowieści z Narni.. Klasa 5 Polski.. Sprawdź się!. Test "Opowieści z Narni.. Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. a) nigdzie b) U .Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt