Testy ze znajomości zemsty

Pobierz

(132 KB) Pobierz.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. test ze znajomosci lektury zemsta .. 30 jakich kolwiek pytan do zemsty i odpowiedzi na nie :) To pytanie ma juz najlepsza odpowiedz, jesli znasz lepsza mozesz ja.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Tylko spojrzę, każda moja - kto to powiedział?Test ze znajomości ,,Zemsty'' Aleksandra Fredry 1.. Test wiadomości z kultury fizycznej Test.. W 1 części znajdują się testy wiedzy, które z pewnością okażą się przydatne w utrwalaniu wiedzy o bohaterach i fabule przeczytanych pozycji, a także doskonaleniu umiejętności uważnego czytania i wykorzystywania tekstu jako źródła informacji.Temat: Test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotuAnna Korcz OD DESKI DO DESKI.. a.śmierci b. wypędzenia z zamku c.braku odwzajemnionego uczucia ze strony Klary O co Klara prosiła stryja?. Brakuje odpowiedzi.. Zapraszam do rozwiazywania testu.. Oto przykładowy zestaw pytań dotyczący "Zemsty".. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 wychowanie fizyczne Test z WF - zaznacz jedną odpowiedź.. Rozpocznij test.. Zawiera 32 pytań.. Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Zemsta - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Zemsta.. wg Pgrabicki.. Lista pytań do lektury Zemsta Aleksandra Fredry.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro)..

Testy ze znajomości lektur dla uczniów klas IV-VI.

Chłopcy z Placu Broni.. a.o błogosławieństwo b.o zakończenie waśni c.o pieniądzeKlasa 7 Klasa 8.. "Pinokio" - bohaterowie Sortowanie według grup.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Plany wydarzeń.. Czyją własnością jest Artemiza?. dodacTest Dzieje Tristana i Izoldy - Jozef Bedier 4 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 1 Test Ania z Zielonego Wzgorza Lucy .test ze znajomości treści lektury zemsta.pdf (21 KB) Pobierz.. Części dramatu - wydarzenia z "Zemsty" Połącz w pary.. Gatunek: komedia.. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wiecej informacji i instrukcje znajdziesz tutaj .Zemsta - Aleksander .sprawdzian ze znajomości lektury zemsty.pdf (22 KB) Pobierz.. Klasa 4 Polski.. Wydanie zaktualizowane Od deski do deski… to publikacja przeznaczona dla uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej, dotycząca lektur omawianych w klasach IV-VI.. a. Klary b. Dyndalskiego c. Murarzy Czego obawiał się Papkin po wizycie u Rejenta?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Super!. Bohaterowie lektur, klasa 5 Sortowanie według grup.a) Że baranek zjadł Różę b) Że Książę pobłądził we wszechświecie c) Że Książę o nim zapomniał 10. klasa 6 Polecam ten test nauczycielom klas 6.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Sprawdzian ze znajomości lektury Aleksander Fredro "Zemsta" 1.

Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Test wiedzy z "Zemsty" | sameQuizy.Można je oczywiście wykorzystać także podczas konkursów literackich czy spotkań z uczniami.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Nie ma np. lisa, który mówi.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.. jakie pytania?Test znajomości ZemstyNa widok kogo Cześnik się bardzo zdenerwował?. test ze znajomosci tresci zemsty .. Test ze znajomosci ksiazki Dwanascie prac HerkulesaDaj gwintowke, niechaj.. 13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. A. Jeszczeć młoda jest i ona, Ależ wdowa - doświadczona, .. B. Słodki, cichy, z kornym licem, Ale z diabłem, z diabłem w duszy.. Czyje to powiedzenie: Mocium panie?. Trudny test z Zemsty.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?.

Klasa 7 Klasa 8 Polski.zemsta testy z odpowiedziami.docx.

Pytania do lektury.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Swoją wypowiedź uzasadnij.- 2 p.. Kto jest narratorem w utworze?. Pilot 12.Od deski do deski to publikacja przeznaczona dla uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej, dotycząca lektur omawianych w klasach 4-6.. Test ze znajomości "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Klasa 7 Polski.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Jak sądzisz czy historia, którą opowiada Lotnik mogła się jemu przydarzyd naprawdę?. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. Test składa się z 12 pytań.. Ulubionym powiedzeniem Cześnika było: a. niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba b. kaduka c. mocium panie d. trudno będzie 2.. W I części znajdują się testy wiedzy, które z pewnością okażą się przydatne w utrwalaniu wiedzy o bohaterach i fabule przeczytanych .Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze?. Ramowe i szczegółowe plany wydarzeń do lektury Zemsty.. Język polski, Lektury szkolne, Ogólny..

Rozwiąż test!Zemsta - test znajomości lektury Test znajomości lektury Zemsty.

Zawiera 24 pytania.. #pantadeusz #lektura #adammickiewicz #romantyzm #lektura #testzlektury #lektury #lekturyszkolne.. a Postolina wdowa doswiadczona, zna proporcja(.). i nie kaze fircykowac.Ktora z bohaterek Zemsty polubiles bardziej, ktora Ci sie spodobala?. Jakie było nazwisko Rejenta?Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry - klasa I .. (imię i nazwisko ucznia, nr z dziennika) (Wersja A) .. że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien .Plik sprawdzian ze znajomości lektury zemsty.pdf na koncie użytkownika carolrush49 • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.test ze znajomości treści zemsty.pdf (21 KB) Pobierz.. 5-15 test dla dzieci z rodzicami.. Kto spiewa przy akompaniamencie angielskiej gitary piosenke o .Sprawdzian ze.. Kobieta, z ktora chce sie .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Miał już ktoś test ze znajomości lektury "Zemsta"?. Przewiń.. Ulubione powiedzeniem Cześnika było: a.niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wiecej informacji i instrukcje znajdziesz tutaj .Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie.test ze znajomości lektury zemsta.pdf (22 KB) Pobierz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt