Tekst czy te oczy mogą kłamać

Pobierz

do ulubionych.. A gdy się czasem w życiu uda kobiecie z przeszłością, mężczyźnie po przejściach, kąt wynajmują gdzieś u ludzi i łapią, i łapią trochę szczęścia.Raz Dwa Trzy - Czy te oczy mogą kłamać - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Ona już wie, już zna tę historię,Tekst piosenki: Mam dzisiaj dobry plan chce zostać z Tobą sam na sam w twe oczy spojrzeć się usłyszeć, że potrzebujesz mnie i nie chce w zamian nic wystarczysz mi jedynie Ty na rutynę lek to ja dziś zabiorę Cię do gwiazd On już je widział, on zna te dziewczyny z poszarpanymi nerwami, co wracają nad ranem nie same, on już słyszał o życiu złamanem.. Ona już ma , już ma taką pewność,Tekst piosenki Czy te oczy mogą kłamać W Twoich oczach widzę płomień We wspomnieniach cały tonę Uzależniłem się od Ciebie Co się ze mną dzieje, nie wiem Znowu czasu mamy mało By zrozumieć, co się stało Nim odjedziesz stąd na zawsze Pozwól jeszcze w nie popatrzeć Ref.. Poczuj bicie mego serca I na zawsze mnie pamiętaj Wieczór sączy się jak wino Nie chcę, by za szybko minął Zapamiętam Twe spojrzenie Niech nie gasną te płomienieCzy te oczy moga kłamać?. Czy ja mógłbym serce złamać?. Czy dla Ciebie mogę się tak starać?. Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Aleksander Domogarow wraz z tłumaczeniem.. Kiedyś to zrozumiesz sama, to był błąd6 days agoRóżni wykonawcy - Czy te oczy mogą kłamać?.

Czy te oczy mogą kłamać?

On zapomina na rok te dziewczyny z bardzo długimi nogami, co wracają nad ranem nie same, woli ciszę z radzieckim szampanem.. Ależ skąd!. Chyba nie Czy ja mógłbym serce złamać itp ?. Słuchaj tysięcy nagrań użytkowników!5 days ago2 days agoCzy te oczy mogą kłamać po polsku, piosenka Jan Pietrzak: A gdy się zejdą, raz i drugi / kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością / bard.. Czy te oczy mogą kłamać?. po polsku.Czy te oczy mogą kłamać i Adam Nowak · Zobacz więcej » Agnieszka Osiecka Pomnik Agnieszki Osieckiej w Warszawie (2017) Pomnik Agnieszki Osieckiej w Opolu Łodzi Agnieszka Osiecka (ur. 9 października 1936 w Warszawie, zm. 7 marca 1997 tamże) - polska poetka, autorka tekstów piosenek, pisarka, reżyser teatralny i telewizyjny .May 5, 2022Czy te oczy mogą kłamać - album zespołu Raz, Dwa, Trzy .. Ależ skąd A gdy się czasem w życiu uda Kobiecie z przeszłością, Mężczyźnie po przejściach, Kąt wynajmują gdzieś u ludzi I łapią, i łapią trochę szczęścia On zapomina na rok te dziewczyny Z bardzo długimi nogami, Co wracają nad ranem nie same Woli ciszę z radzieckim szampanem Ona już ma, już ma taką pewność,Czy te oczy mogą kłamać?. I te pe Gdy się farsa zmienia w dramat, Nie gnam w kąt Czy te oczy mogą kłamać?. Ona już ma, już ma taką pewność,Czy te oczy mogą kłamać - ależ skąd-----On zapomina na rok te dziewczyny Z bardzo długimi nogami, Co wracają nad ranem nie same, Woli ciszę z radzieckim szampanem-----A gdy przyjdzie zapomnieć i w pamięci to zatrzeć, Lepiej milczeć przytomnie i patrzeć Czy te oczy mogą kłamać?.

: Czy te oczy mogą, mogą kłamać?

Kąt wynajmują gdzieś u ludzi i łapią, i łapią trochę szczęścia.. Tekst piosenki Agnieszka Osiecka: Czy te oczy mogą kłamać A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością, bardzo się męczą, męczą przez czas długi, co zrobić, co zrobić z tą miłością.. A gdy się czasem w życiu uda, kobiecie z przeszłością, mężczyźnie po przejściach.. Czy dla Ciebie mogę się tak starać?. Byś została tutaj ze mną Bo bez Ciebie jakoś ciemno Czy te oczy mogą, mogą kłamać?. On zapomina na rok te dziewczyny z bardzo długimi nogami, co wracają nad ranem nie same, woli ciszę z radzieckim szampanem.. A gdy się czasem w życiu uda Kobiecie z przeszłością, Mężczyźnie po przejściach, Kąt wynajmują gdzieś u ludzi I łapią, i łapią trochę szczęścia On zapomina na rok te dziewczynyCzy te oczy mogą kłamać?. A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością, bardzo się męczą, męczą przez czas długi, co zrobić, co zrobić z tą miłością.. Gdy się farsa zmienia w dramat, nie gnam w kąt.. On już je widział, on zna te dziewczyny, z poszarpanymi nerwami, co wracają nad ranem nie same, on już słyszał o życiu złamanym.Tekst piosenki: A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością, bardzo się męczą, męczą przez czas długi, co zrobić, co zrobić z tą miłością?.

zgłoś błąd / edytuj tekst.

Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. To raczej nie Czy mogą też zauroczyć?. Ależ skąd!. Zobacz słowa utworu Czy te oczy mogą kłamać wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Tekst piosenki: A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością, bardzo się męczą, męczą przez czas długi, co zrobić, co zrobić z tą miłością.. On już je widział, on zna te dziewczyny,-Czy te oczy mogą kłamać - ależ skąd A gdy się czasem w życiu uda, Kobiecie z przeszłością, mężczyźnie po Przejściach Kąt wynajmują gdzieś u ludzi I łapią, i łapią trochę szczęścia -On zapomina na rok te dziewczyny - z bardzo długimi nogami, -co wracają nad ranem nie same, -woli ciszę z radzieckim szampanem Ona już ma, już ma taką pewność,Czy te oczy mogą, mogą kłamać?. Śnią mi się każdej nocy to raczej takCzy te oczy mogą kłamać - ależ skąd.. A gdy się czasem w życiu uda kobiecie z przeszłością, mężczyźnie po przejściach, kąt wynajmują gdzieś u ludzi i łapią, i łapią trochę szczęścia.Czy te oczy mogą kłamać?. A gdy się czasem w życiu uda, kobiecie z przeszłością, mężczyźnie po przejściach..

... Dwa razy pojawia się tekst Czy te oczy mogą kłamać?

Czy ja mógłbym serce złamać?. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.Czy te oczy mogą kłamać (tłumaczenie na angielski) Artysta: Justyna Steczkowska Z udziałem: Aleksandr Domogarov; Piosenka: Czy te oczy mogą kłamać 2 przekładów Tłumaczenia: angielski, rosyjskirosyjskiEyetracking w zwiększaniu sprzedaży produktów mleczarskich = Eyetracking in Increasing Sales of Dairy ProductsTrzy razy pojawia się tekst Czy te oczy mogą kłamać - ależ skąd po polsku.. Ona już wie, już zna tę historię,Agnieszka OsieckaCzy te oczy mogą kłamać - tekst piosenki.. Czy ja mógłbym serce złamać?. Kąt wynajmują gdzieś u ludzi i łapią, i łapią trochę szczęścia.. Czy te oczy mogą kłamać?. Czy mogą serce złamać?. Gdy się farsa zmienia w dramat, nie gnam w kąt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt