Tłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski

Pobierz

Przykładowo, określINTERACTIVE ENGLISH: 2019. egzamin ósmoklasisty / gramatyka / past simple / tłumaczenie fragmentów zdań / zadania typu egzaminacyjnego /.. Tylko proszę nie z tłumacza bo wychodzą bzdury .. Uzupełnianie fragmentów zdań z podanych elementów leksykalnych.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 2011-12-06 17:52:45 Przeczytaj podane zdania .. 2012-04-02 10:35:15przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28 Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i grematycznie poprawne zdania.. 2.Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań 1-5 podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.1.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. (Czy jest wiele) people in your .TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 1. b (mam) .. 14 years old.Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i grematycznie poprawne zdania.. They (grają) basketball tomorrow - theBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?.

Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

Opisz swoje zwierzę domowe w minimum pięciu zdaniach.. My dad (uwielbia żeglować) _____ the summer.Tłumaczenie fragmentów zdań na język angielski.. Zadanie 16 1.. 4 Sandra has got (grzywkę i długi kucyk) 5 (Czy jesteś nieswój) in social situations?. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Na stronie znajdują się autorskie ćwiczenia leksykalne, gramatyczne oraz ćwiczenia dotyczące użycia funkcji i środków językowych przydatne .Zadania z języka angielskiego dla klas ósmych: przedział 20.04 - 24.04 Zadanie pierwsze.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 1.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 9.. 6 (Czy wasz nauczyciel .TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 8.. PAMIĘTAJ W każdą kratkę należy wpisać jedną literę lub znak.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Z góry dziękuję za odpowiedź .. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] angielskiPrzetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski..

1.2 Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

2 Only two people in my school (zbierają pocztówki) 3 How many (zegarków masz)?. Yesterday, I forgot (odrobić pracę domową)2.. 1.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 6.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna wpisywanych fragmentów zdań.. 1.3 Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach.. przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania .. Przetłumacz fragmenty zdań na język angielski: .. 1. my room is ( najmniej wygodny ) room in our .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?. Uzupełnij luki w zdaniach przedstawionymi zwierzętami domowymi.. 2012-01-16 21:33:55Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.. 2012-01-16 21:33:55 Najnowsze zadania Dodaj zadaniePrzetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Uwaga!. 5 (Czy jest wiele) people in your family?TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ 2. egzamin ósmoklasisty /.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Question from @milcia203 - Język angielskiTŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 4..

1.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski: 1.

Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Zadanie drugie.. 1.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Podkreśl w nawiasach fragmenty zdań zgodne z prawdą.. PASSIVE VOICE - EGZAMIN ÓSMOKLASISTY.. Opis ilustracji .. Platforma do nauki języka angielskiego online.. Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski: EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - tłumaczenie fragmentów zdań.Zdania do tłumaczenia to miejsce gdzie możesz ćwiczyć swoje umiejętności rozumienia tekstu ucząc się tłumacząc przykładowe zdania powszechnie stosowane w języku angielskim.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wstaw czasowniki z nawiasów w odpowiedniej formie (Past Simple lub Past Continuous): 2.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 2010-09-11 16:07:22TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

Fragmenty w języku polskim podane w nawiasach przetłumacz na język angielski.

Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Do you have to (dzielić pokój z) .. your sister ?4.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt